گوشی Xperia XZ Premium آپدیت اندروید ۸ را در آذر ماه دریافت می‌کند

اکسپریا ایکس زد پرمیوم (Xperia XZ Premium)، که یکی از خبرسازترین گوشی‌های هوشمند سونی پس از اکسپریا زد ۵ پریموم (Xperia XZ Premium) بود، اکنون بر طبق وعده سونی قرار است جدیدترین نسخه اندروید را دریافت نماید.

بر اساس اخبار منتشر شده، همانطور که پیش از این نیز انتظار می‌رفت، اکسپریا ایکس زد پرمیوم (Xperia XZ Premium) در ماه دسامبر میلادی بروزرسانی اندروید ۸٫۰ (Oreo) را دریافت خواهد کرد. این خبر حداقل درباره گوشی‌های فروخته شده در کشور ژاپن درست است چرا که این اطلاعات برای اولین بار از آنجا منتشر شده است. در سایر نقاط جهان ممکن است برنامه ریزی و زمان بندی ارائه اندروید ۸٫۰ زودتر یا دیرتر از کشور ژاپن صورت گیرد.

بر این اساس، دارندگان اکسپریا ایکس زد پرمیوم (Xperia XZ Premium) از جدیدترین امکانات مختلفی که برای آخرین نسخه اندروید ترتیب داده شده است بهره‌مندخواهند شد و در آینده زمان دقیق‌تر این برورسانی اعلام خواهد شد.

اکسپریا ایکس زد پرمیوم (Xperia XZ Premium) یکی از برترین گوشی‌های سونی تا کنون است و در میان کاربران و طرفداران این شرکت، محبوبیت زیادی نیز دارد و دلیل اصلی آن نیز شاید تکیه بر صفحه‌نمایشی با حداکثر وضوح و کیفیت ممکن باشد که قطعا یک چنین صفحه‌نمایشی، این گوشی هوشمند را یک پله بالاتر از رقبا قرار خواهد داد.

برخی اخبار دیگر نیز درباره این گوشی هوشمند منتشر شده است که بر اساس آن، سونی رنگ قرمز این گوشی را به زودی معرفی خواهد کرد که از لحاظ ظاهری رنگی بسیار  دوست داشتنی و جذاب به نظر می‌رسد. اولین بار در ماه مه میلادی اخباری درباره معرفی رنگ قرمز اکسپریا ایکس زد پرمیوم (Xperia XZ Premium) منتشر شد و از آن زمان تا کنون خبر دیگری درباره آن منتشر نشده است. در نهایت باید گفت که رنگ قرمز این گوشی هوشمند برای کشور ژاپن در نظر گرفته شده است و توسط اپراتور ژاپنی دوکومو (docomo) به فروش خواهد رسید.

در حال حاضر هیچ سند و مدرکی دال بر اینکه سونی قصد عرضه رنگ قرمز گوشی هوشمند اکسپریا ایکس زد پرمیوم (Xperia XZ Premium) را در خارج از ژاپن داشته باشد وجود ندارد، اما عدم عرضه آن قطعا کاری اشتباه از جانب سونی خواهد بود چرا که این رنگ بسیار جذاب و شگفت‌انگیز است و عرضه این رنگ در خارج از کشور ژاپن قطعا می‌تواند باعث جذب کاربران و خریداران زیادی شود.

اگر سونی در ابتدای عرضه اکسپریا ایکس زد پرمیوم (Xperia XZ Premium)، چندین رنگ جذاب و زیبا را علاوه بر رنگ‌های فعلی، برای این گوشی در نظر می‌گرفت، قطعا جذابیت و فروش آن بیشتر از حال حاضر بود، اما در هر صورت کسانی که هنوز این گوشی هوشمند را خریدارای نکرده‌اند  و اکنون قصد خریداری آن را دارند، می‌توانند برای عرضه رنگ قرمز آن منتظر بمانند.

نظر شما کاربران در این باره چیست؟ آیا از وضعیت پشتیبانی سونی از محصولات خود راضی هستید؟ به نظر شما رنگ قرمز اکسپریا ایکس زد پرمیوم

(Xperia XZ Premium) در خارج از کشور ژاپن نیز عرضه خواهد شد و اگر این اتفاق عملی شود آن را خریداری خواهید کرد؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع : http://toranji.ir